Szczecin (komunikacyjnie)
Wtorek, 3 czerwca 2014
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Rano dojazd w deszczu, na szczęście niezbyt intensywnym.
Natomiast po pracy, zamiast wracać jakoś na około, zostałem poproszony o pomoc w zakupie roweru przez kolegę z pracy. Zdecydował się już na konkretny model i w związku z tym zawitaliśmy do Cetusa na Kaszubskiej, bo był to jeden z dwóch sklepów, w których można było taki rower kupić. Jednak skończyło się tak, jak przewidziałem :P Kolega wyjechał nie na tym, co początkowo chciał kupić ;) Nowy nabytek to unibike crossfire + akcesoria. Oczywiście i ja zrobiłem małe zakupy - konkretniej zdecydowałem się na torbę topeak`a wraz z dedykowanym do niej bagażnikiem. A zrobiłem to dlatego, że już mam dość bałaganu jaki panuje w przepastnych sakwach crosso, z którymi jeździłem do tej pory. Zresztą zamierzam je zostawić (wraz z bagażnikiem) na jakieś dłuższe eskapady.
Po odstawieniu nowego roweru do pracy wsiadam na swój i przez Księżnej Anny wracam do domu.









