Wpisy archiwalne w miesiącu

Listopad, 2019

Dystans całkowity:789.78 km (w terenie 58.30 km; 7.38%)
Czas w ruchu:39:05
Średnia prędkość:20.21 km/h
Maksymalna prędkość:42.50 km/h
Suma podjazdów:5014 m
Suma kalorii:24000 kcal
Liczba aktywności:19
Średnio na aktywność:41.57 km i 2h 03m
Więcej statystyk

DP-miasto-D

Środa, 27 listopada 2019 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

DP-Bukowa-D

Wtorek, 26 listopada 2019 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Powrót z pracy przez Szlak Cysterski z Kijewa ku Sławocieszu, a potem przez Bukową.

DPD

Poniedziałek, 25 listopada 2019 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

Po auto

Niedziela, 24 listopada 2019 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Cena za wesoły, sobotni wieczór - niedzielna wyprawa po samochód do miasta ;)

Opuszczona osada Brzeźnica

Sobota, 23 listopada 2019 · Komentarze(10)
Kategoria wycieczka
MAPA

Po ostatniej wizycie w Ińsku odkryłem opuszczoną wieś, osadę, sam nie wiem w lasach gminy Węgorzyno. Namówiłem kolegę z pracy, Adama i wraz z nim postanowiłem trochę więcej czasu poświęcić na zobaczenie tej "perełki". Szczególnie, że po ostatnim pobycie ograniczyłem się jedynie do zliczenia opuszczonych domów i zrobienia zdjęcia przed jednym z nich. Okazało się, że domów jest więcej, do kilku z nich nawet sobie weszliśmy. Ponadto jest tam też zdewastowany cmentarz oraz opuszczony kościół, do którego również niewielkim wysiłkiem można się dostać. No, naprawdę miejsce niesamowite.

Dojechaliśmy tam (w dojmującym zimnie - +2 i silny wiatr) z Ińska drogą polną do Studnicy. I dalej tak jak ja dwa tygodnie wcześniej - skrajem poligonu aż do DK20, a potem świetnym, leśnym, pagórkowatym szutrem.

Wycieczkę kończyliśmy dojeżdżając do Ińska przez Brzeźniak, Wiewiecko, kopalnie piachu koło Granicy i Storkowo. Wypad udany i pewnie jeszcze razem pojeździmy.









































Borzym

Piątek, 22 listopada 2019 · Komentarze(6)
Kategoria wycieczka
MAPA

Wojaże po powiecie gryfińskim. W tym np. rozdziewiczenie polnej drogi z Borzymia do Sobieradza.



Kołbaskowo przez Gryfino

Wtorek, 19 listopada 2019 · Komentarze(4)
Kategoria wycieczka
MAPA

Z okazji tzw. pauzy w pracy rundka niemiecka. Pogoda super, bardzo fajnie się jechało.




Brynki przez Łubnicę

Poniedziałek, 18 listopada 2019 · Komentarze(0)
Kategoria wycieczka
Krótka rundka przed pracą.

DP-Reczyńscy-Gruzin-D

Piątek, 15 listopada 2019 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy sprawy w mieście, piekarnia Reczyńskich i na koniec obiad z jeloną i czerkawem u Gruzinów ;)





Zapomniałbym. Jeszcze świetne lody na deser :D

DP-miasto-D

Czwartek, 14 listopada 2019 · Komentarze(1)
Kategoria komunikacyjnie
Znów sprawy w mieście i żarcie tamże. Indyjskie na Placu Żołnierza. Niezłe :P