DP-Reczyńscy-Gruzin-D
Piątek, 15 listopada 2019
· Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy sprawy w mieście, piekarnia Reczyńskich i na koniec obiad z jeloną i czerkawem u Gruzinów ;)


Zapomniałbym. Jeszcze świetne lody na deser :D


Zapomniałbym. Jeszcze świetne lody na deser :D









