DP-Reczyńscy-Gruzin-D

Piątek, 15 listopada 2019 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy sprawy w mieście, piekarnia Reczyńskich i na koniec obiad z jeloną i czerkawem u Gruzinów ;)





Zapomniałbym. Jeszcze świetne lody na deser :D

Komentarze (5)

Oczywiście :) Na razie nie mam w planach, ale nie ma opcji, żeby było inaczej :)

Trollking 22:51 poniedziałek, 2 grudnia 2019

To akurat Chinkalnia. Ale kilkaset metrów jest inna, gdzie akurat to danie jest lepsze - Imereti. Jak będziesz w okolicy to koniecznie się zapowiedz ;)

michuss 22:34 poniedziałek, 2 grudnia 2019

A jaka to knajpa? Tak na przyszłość? :)

Trollking 22:32 poniedziałek, 2 grudnia 2019

Chaczapuri adżarskie. Pycha! Fakt!

michuss 22:28 poniedziałek, 2 grudnia 2019

To ajab sandali? Skądś to znam :) Pycha! :)

Trollking 22:27 poniedziałek, 2 grudnia 2019
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!