Kołbaskowo przez Gryfino

Wtorek, 19 listopada 2019 · Komentarze(4)
Kategoria wycieczka
MAPA

Z okazji tzw. pauzy w pracy rundka niemiecka. Pogoda super, bardzo fajnie się jechało.




Komentarze (4)

Oba piękne zdjęcia.

strus 16:46 wtorek, 3 grudnia 2019

Heh, Tunia, nawet nie wiedziałem, że taką nazwę nosi ten ciek ;) Od dziś sobie zakoduję. Bardzo lubię tę drogę, od czasu do czasu urozmaicam sobie tamtędy drogę w kierunku do lub z Gryfina ;)

Troll, w rzeczy samej :)

michuss 22:36 poniedziałek, 2 grudnia 2019

a fajna droga wzdłuż Wełtyńskiego strumienia ?/

tunislawa 22:32 poniedziałek, 2 grudnia 2019

Rundka niemiecka prezentuje się ordnungowo. I całkiem ładnie :)

Trollking 22:30 poniedziałek, 2 grudnia 2019
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!