Komentarze (4)

Chciała jechać rowerem, a rzeczywiście jest bardzo blisko. W drodze powrotnej nawet lekko nadłożyłem drogi. ;)

michuss 20:42 niedziela, 22 czerwca 2014

Ten dystans trzeba było przespacerować

strus 18:40 niedziela, 22 czerwca 2014

Ten plac zabaw był wyjątkowo bliziutko ;-) Pewnie pogoda nie była najlepsza...

Monica 17:27 niedziela, 22 czerwca 2014
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!