Szczecin + Szczecin-Stargard-Szczecin (komunikacyjnie)

Poniedziałek, 14 lipca 2014 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-port-Dąbie-Wielgowo-Zdunowo)-Niedźwiedź-Motaniec-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-Stargard-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-SZCZECIN(Jezierzyce-Śmierdnica-Płonia-Klęskowo-BUKOWE)

MAPA DOJAZD

MAPA PRACA-PRACA

MAPA POWRÓT

Co mnie zastanowiło to niemal całkowity brak ludzi na DDRce miedwiańskiej, szczególnie w drodze do Stargardu.

Powrót z dopingiem - świadomość zimnego arbuza w lodówce, który na mnie czekał. :)

Komentarze (5)

Arbuz, samochód... Sam nie wiem co lepsze. :D

michuss 10:06 środa, 16 lipca 2014

na mnie wczoraj motywacyjnie czekało autko w Mescherin ...bo sobie podjechałam ....czasami nie chce mi sie ciągle tą samą trasą pedałować .....a na Ciebie arbuz ! ;)

tunislawa 09:46 środa, 16 lipca 2014

Oj, nie ręczę za siebie. ;)

michuss 07:00 środa, 16 lipca 2014

Nic by nie było :) przecież chodziło o tą świadomość a nie o samego arbuza :D

Trendix 20:55 wtorek, 15 lipca 2014

Ciekawe co by to było gdyby ktoś tego arbuza zjadł przed Tobą ;-)

Monica 20:52 wtorek, 15 lipca 2014
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!