Szczecin (komunikacyjnie)

Poniedziałek, 13 października 2014 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Klęskowo-Słoneczne-Dąbie-port-Zdroje-BUKOWE)

MAPA DOJAZD

MAPA POWRÓT

I tak oto, niepostrzeżenie, w drodze powrotnej, gdzieś na wysokości Basenu Górniczego mignął mi dziesięciotysięczny kilometr tego roku. Nie było strzelających korków od szampana, ni orkiestry. Był siąpiący październikowy deszcz, zapach butwiejących liści i ciemność, bo zdarzenie miało miejsce wieczorem. ;)

Taki był mój plan, nie przypuszczałem, że się uda. Jestem zadowolony. Pytanie - jakie wyzwanie na rok przyszły? :)

Komentarze (5)

Dzięki, chłopaki. :)

michuss 06:37 środa, 15 października 2014

No toś w tym roku pociągnął :) Gratki Michał :)

Trendix 19:08 wtorek, 14 października 2014

Gratuluję. Trzeba się nakręcić aby tyle zrobić:)

Jarro 15:48 wtorek, 14 października 2014

Gratuluję w takim razie! :)

Nie wiem jak w Twoim przypadku, ale u mnie decydujące były wiosenne styczeń, luty i marzec kiedy to biłem swoje dotychczasowe miesięczne rekordy przebiegu nawet o kilkaset procent. ;)

michuss 08:41 wtorek, 14 października 2014

Też miałem takie ambitne wyzwanie na ten rok. A w każdym razie wydawało się ambitne w momencie jego podejmowania. Brakuje mi jeszcze tylko trzydzieści parę kilometrów:) Nie sądziłem, że mi się to uda.

yurek55 08:33 wtorek, 14 października 2014
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!