Pyrzyce przez Przewłoki

Sobota, 1 sierpnia 2015 · Komentarze(6)
Kategoria wycieczka
SZCZECIN(BUKOWE-Klęskowo-Kijewo-Płonia)-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-Stargard-Witkowo-Strzebielewo-Przewłoki-Barnim-Obryta-Okunica-Pyrzyce-Żabów-Stare Czarnowo-Glinna-Kartno-Gardno-Chlebowo-Radziszewo-SZCZECIN(Klucz-Podjuchy-Zdroje-BUKOWE)

MAPA

W planach było gminobranie nocne i wzięcie brakujących czterech gmin do 100% w zachpomie, ale wyszło jak wyszło - pojechałem pojeździć po okolicy, ale dopiero wieczorem. Odświeżyłem sobie swoją trasę do Witkowa, a potem przejechałem się drogą, którą często pokonywałem pracując tam ( ze Strzebielewa przez Przewłoki do Barnimia).

Następnie pomknąłem "sto szóstką" do Pyrzyc, gdzie na końcu podjazdu, za Okunicą robię sobie krótki przystanek. Następny gdzieś w okolicy Będgoszcza - tamże spijam energetyka, którego skwapliwie naszykowała mi A. Ze Starego Czarnowa chciałem wracać już normalnie przez Płonię, ale koniec końców skręcam na Glinną. Tuż przed Żelisławcem widzę w telefonie dwa połączenia nieodebrane i smsa - wszystko sprzed dwudziestu minut (jechałem w słuchawkach i nie słyszałem). A tam pytanie od A. kiedy będę w domu, bo zapomniała zabrać kluczy i czeka pod klatką... :) Umawiamy się, że wyjedzie mi naprzeciwko. Spotykamy się przed samym Chlebowem, przekazuję klucze i zjadam ciastko, po czym ruszamy do domu. Ja docieram tam około w pół do drugiej, A. jest 30 minut szybciej.

Komentarze (6)

Ja bym trzymał pod lodem.

mors 15:33 poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Przyłączam się do pytania - są inne możliwości? :P ;)

michuss 12:40 poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Trzymasz A. w klatce? :O
;)

mors 14:26 piątek, 7 sierpnia 2015

Po ciemku i bez statywu. ;)

michuss 12:40 czwartek, 6 sierpnia 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!