DPP/D + "gryfno rajza" po grodzie Gryfa

Wtorek, 29 września 2015 · Komentarze(9)
Kategoria wycieczka
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-Centrum-port-Zdroje-Bukowe-Zdroje-Podjuchy-Gumieńce-Pogodno-Centrum-Zdroje-Klęskowo-BUKOWE)

Rano do pracy wariantem lekko wydłużonym, a to dlatego, że po drożdżówę zajeżdżam na Wyszyńskiego. Potem przez bulwary i TZ.

Powrót nudny jak flaki z olejem. Wiatr pomagał.

Po pracach zabieram gustava na okazanie walorów Szczecina. To ostatnia wspólna wycieczka, bo od jutra mam kolejnych gości. Szkoda, bo jeździ się razem b. fajnie. 

Ruszamy przez Krygiera na ronda Hakena, stamtąd, złorzecząc DDRce polbrukowej, aż do skrzyżowania z Wierzbową. Potem kręcimy się po okolicy Centrum - pokazuję dawny Polmos, Jasne Błonia i okolice, następnie zjeżdżamy na nadodrzańskie bulwary, gdzie trochę bawimy się aparatami.

Powrót DDRką prawo-lewo, potem przez Zdroje, Klęskowo.

Dzisiaj cieplej jak wczoraj, bez silnego wiatru. Bardzo przyjemnie.





Komentarze (9)

Dk 11 od północy, środek przyszłego tygodnia mniejwiecej :) jak coś to priv

gustav 19:52 środa, 30 września 2015

Gustav ? Kiedy wracasz ... przez Wielkopolskę i którędy ?

Jurek57 18:00 środa, 30 września 2015

Jeden mo górę niebieską a dół czorny zaś drugi mo odwrotnie, daje wiele do myślenia... ;)

mors 17:56 środa, 30 września 2015

Nie spać - oprowadzać! Oto dusza prawdziwego rowerzysty :)

Trollking 10:09 środa, 30 września 2015

Eranis, ten Pan nawet nie ma chwili, by porządnie wypocząć. Wczoraj to mimo zmęczenia nas obu trzeba było zrobić tę honorową rundę :) brakujące kilometry trzeba nadganiać co nie ;]

gustav 09:34 środa, 30 września 2015

2 dni na pewno jeszcze będę, aktualnie żyję sobie w prawie samym centrum. Bardzo chętnie póki okazja bym poznał nowych BSowych bikerów, no i jakas symboliczna rajza po okolicy. Na jutro można się ugadac :)

gustav 09:27 środa, 30 września 2015

Jeżeli postarasz się to możesz mu zrobić jednoosobową, tubylczą asystę honorową, bo Rzeczony bawi jeszcze w Sz-nie, do jutra, a może nawet do pojutrza... ;)

michuss 09:01 środa, 30 września 2015

Może Gustav trafi do nas kiedyś jeszcze, bo definitywnie zasługuje na przejazd w honorowej asyście peletonu tubylczych użytkowników BSa :-)
Serdeczne pozdrowienia, miło z Twojej strony, że go ugościłeś.

leszczyk 06:57 środa, 30 września 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!