Komentarze (4)

hłe, hłe... przepraszam ;))

@michuss: nie poznaję ;>

mors 19:52 poniedziałek, 5 października 2015

Nie mam weny.

michuss 07:02 poniedziałek, 5 października 2015

Tyle zawsze było opisów a teraz co? ;>

mors 22:24 sobota, 3 października 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!