Jurek, jak będziesz coś takiego planował to uprzedź parę dni wcześniej. Coś wykombinujemy.
Kuba, urzeka mnie ten pałac, bo doskonale pamiętam jego stan sprzed renowacji. Nigdy bym nie przypuszczał, że tak wypięknieje. Ale inwestycję prowadził jeden z tuzów wejherowskiego biznesu, więc nie dziwota... ;)
Janusz, dzięki. Z tymi witaminami bym nie przesadzał - tyle, co w tej rachitycznej sałacie. Ale fakt, faktem - powiedzieć, że smaczne to mało ;)
Troll - masz słuszność, ale już nie będę nic zmieniał ;)
Darek - tak, na wypasie, ale burgery kupione w lidlu (surowe, do smażenia - polecam), reszta to już moje dzieło. Niemniej jednak polecam wizytę w Nawypasie z Sz. P. Małżonką :)
michuss 20:20 niedziela, 9 lipca 2017
Fakt, ładnie!
Choć opis ze zdjęcia nr 6 idealnie pasuje do drogi ze zdjęcia nr 4 :)
Trollking 15:14 niedziela, 9 lipca 2017
Ładnie pokazujesz uroki okolic po których teraz jeździsz - nagroda niewątpliwie była smaczna , niezbyt kaloryczna a do tego obfita w witaminy.
jotwu 06:27 niedziela, 9 lipca 2017
Ciekawy obiekt na pierwszym zdjęciu, zacna nagroda ;)
jotka 06:24 niedziela, 9 lipca 2017
Ładnie tam u Ciebie !!!!
Chciałoby się tam leniwie pojechać ... . Ale czy starczy mi czasu ... ? :)
Jurek57 05:24 niedziela, 9 lipca 2017