Komentarze (4)

jotka - no nie? :)

Ula - od dłuższego czasu na schwalbe marathon plus. Są wytrzymałe i odporne na ostre śmieci. Wada? Dość ciężkie, ale chyba wciąż lżejsze od Dębic ;)

michuss 20:51 poniedziałek, 31 lipca 2017

Ładnie zielono :)

jotka 06:34 czwartek, 27 lipca 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!