Szemud przez Będargowo
Sobota, 15 lipca 2017
· Komentarze(5)
Kategoria wycieczka
Dziękuję wszystkim, łącznie z Damą od walca ;)))
michuss 20:49 poniedziałek, 31 lipca 2017
Piękny obrazek z trasy - solidny dystans pokonany bardzo szybko.
jotwu 05:15 piątek, 28 lipca 2017
Ooooooo Będargowo jak miło ;)
jotka 06:32 czwartek, 27 lipca 2017