Komentarze (5)

Dziękuję wszystkim, łącznie z Damą od walca ;)))

michuss 20:49 poniedziałek, 31 lipca 2017

Piękny obrazek z trasy - solidny dystans pokonany bardzo szybko.

jotwu 05:15 piątek, 28 lipca 2017

Ooooooo Będargowo jak miło ;)

jotka 06:32 czwartek, 27 lipca 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!