DPD + gdyńska plaża

Środa, 30 sierpnia 2017 · Komentarze(4)
Kategoria wycieczka
Po pracy na plażę w Gdyni. Słonecznie, ciepło, a wszystko w zasięgu pół godziny na rowerze z roboty ;)




Komentarze (4)

morze i rower. Połączenie idealne

davidbaluch 09:52 wtorek, 5 września 2017

Foczki trza było focić a nie rower. ;p

mors 21:27 niedziela, 3 września 2017

4 dni temu :P

michuss 20:13 niedziela, 3 września 2017

Na dziś obrazki już kosmiczne :)

Trollking 20:07 niedziela, 3 września 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!