DPD
Czwartek, 30 listopada 2017
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Nawiązując do Twojego wpisu do mojego "spaceru" ulicą Witkiewicza i zdjęcia (smartfonem) dodam, że osiedle Przyjaźni to produkt lat 70-tych a ta reszta to faktycznie lata 90-te i późniejsze. Chciałem ująć na zdjęciu samochód policyjny z migocącym kogutem a tego nie widać.
jotwu 08:29 niedziela, 3 grudnia 2017