Brzeźno Lęborskie

Niedziela, 3 grudnia 2017 · Komentarze(7)
Kategoria wycieczka
MAPA

Dzisiaj znowu pojechałem w Lęborskie Lasy/Puszczę Wierzchucińską. Prawdę mówiąc chciałem znaleźć w Brzeźnie Leborskim kryptę z zachowanymi (otwartymi) trumnami. Ale nie znalazłem. I nie dziwota, bo to jest w Borkowie Lęborskim, źle zapamiętałem nazwę. Tutaj link z informacjami o tym niesamowitym miejscu, będę się tam musiał wybrać póki czas: KLIK

Poza wszystkim bardzo przyjemna jazda, choć przeszkadzał (i wychładzał) silny południowy wiatr.

Odcinki terenowe, a nawet (Pużyce - Wysokie) mega terenowe. Tam, gdyby nie mróz, byłoby fatalnie, choć i tak zapadłem się parę razy głęboko w błoto. Do przetestowania pozostaje jeszcze droga Brzeźno - Wysokie. Chyba jest trochę lepsza, chyba źle dzisiaj "strzeliłem".

Miejscami bardzo ślisko, szczególnie na bocznych asfaltówkach. Trzeba strasznie uważać. A gdy dojechałem do domu zaczął sypać pierwszy tegoroczny śnieg :)








Komentarze (7)

Wyjątkowo zgadzam się z putinem :)

jotka 08:14 wtorek, 5 grudnia 2017

Ciekawe miejsce z tymi nagrobkami.

strus 16:52 poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wszelkie bruki zdecydowanie powinny być zaasfaltowane :)

putin 07:33 poniedziałek, 4 grudnia 2017

Wypada czy nie wypada - należałoby :) Bruk można kulturalnie przenieść do skansenów i jego miłośnikom udostępniać je gratis :)

Fajny klimat z tymi nagrobkami.

Trollking 21:34 niedziela, 3 grudnia 2017

Wszystkiego zalać asfaltem nie wypada !

Jurek57 21:28 niedziela, 3 grudnia 2017

Wierz lub nie, ale to na zdjęciu to jedyne 200 m bruku dzisiaj :)

michuss 20:34 niedziela, 3 grudnia 2017

Jak sobie przypomnę te nadmorskie bruki, to aż mi skóra cierpnie na d...

yurek55 20:27 niedziela, 3 grudnia 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!