DPD

Wtorek, 24 kwietnia 2018 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy na świetny wieczór autorski Stanisława Tyma. Na koniec, podczas odbierania autografu była możliwość zamienienia kilku zdań. Wspaniały artysta!

Komentarze (4)

Pełna zgoda, Panowie. Mistrz nad mistrze.

michuss 13:40 czwartek, 26 kwietnia 2018

Niestety przeoczyłem możliwość spotkania ze St. Tymem - tygodnik Polityka zaczynałem zwykle czytać od felietonów tego pisarza o szczególnym poczuciu humoru. Masz od Niego szczególną pamiątkę.

jotwu 06:57 czwartek, 26 kwietnia 2018

Super :) Jeden z niewielu "ostałych" nam się klasyków starej, dobrej szkoły humoru...

Trollking 18:54 środa, 25 kwietnia 2018

Też lubię pana Stanisława

strus 18:01 środa, 25 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!