Trasą wałami ,wzdłuż jeziora (był także piach i prowadzenie roweru ,bo dojechałam do końca ),pokonałam kilka dni temu ,byłam pod wielkim wrażeniem . Zazdroszczę Wam ,tej przyszłej drogi rowerowej wzdłuż jeziora :))) Muszę przyznać ,że macie sporo fajnych dróg rowerowych ,u nas ,a mieszkam w ok Bolesławca na Dolnym Śląsku daleko jeszcze do takiego komfortu . Pozdrawiam :))))