Stargard
Czwartek, 31 maja 2018
· Komentarze(7)
Kategoria wycieczka


Bardzo dobre. Szczególnie smak piwa radler
michuss 21:27 poniedziałek, 4 czerwca 2018
I jak smakowały?
strus 15:36 poniedziałek, 4 czerwca 2018
W sumie... nazwa konkret :)
Trollking 20:47 piątek, 1 czerwca 2018
Liczby nie kłamią - jesteś w znakomitej formie. Lody z kubeczka na prawdę lepiej smakują zwłaszcza taka porcja, jak na zdjęciu.
jotwu 11:47 piątek, 1 czerwca 2018
E, z kubeczka najlepsze :) Pozdrowienia.
michuss 06:41 piątek, 1 czerwca 2018
Łay dystans i ładne tempo. My dziś też jedliśmy lody ale na patyku :)
jotka 18:58 czwartek, 31 maja 2018