Stargard

Czwartek, 31 maja 2018 · Komentarze(7)
Kategoria wycieczka



Komentarze (7)

Bardzo dobre. Szczególnie smak piwa radler

michuss 21:27 poniedziałek, 4 czerwca 2018

I jak smakowały?

strus 15:36 poniedziałek, 4 czerwca 2018

W sumie... nazwa konkret :)

Trollking 20:47 piątek, 1 czerwca 2018

Liczby nie kłamią - jesteś w znakomitej formie. Lody z kubeczka na prawdę lepiej smakują zwłaszcza taka porcja, jak na zdjęciu.

jotwu 11:47 piątek, 1 czerwca 2018

E, z kubeczka najlepsze :) Pozdrowienia.

michuss 06:41 piątek, 1 czerwca 2018

Łay dystans i ładne tempo. My dziś też jedliśmy lody ale na patyku :)

jotka 18:58 czwartek, 31 maja 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!