DP

Piątek, 15 czerwca 2018 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Koszmarny wypadek w drodze do pracy. Całe miasto stało.


Komentarze (2)

W pierwszym odruchu pomyślałem: jak do tego doszło? Nie wiem ;) Ale potem okazało się, że ta osobówka przerżnęła na pełnej prędkości przez pas zieleni i tory tramwajowe, a na koniec wbiła się w furgonetkę. Nikt nie zginął na szczęście...

michuss 07:31 wtorek, 26 czerwca 2018

I to na jednokierunkowej :/ Mam nadzieję, że bez ofiar?

Trollking 20:46 poniedziałek, 25 czerwca 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!