DP
Piątek, 15 czerwca 2018
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Koszmarny wypadek w drodze do pracy. Całe miasto stało.



W pierwszym odruchu pomyślałem: jak do tego doszło? Nie wiem ;) Ale potem okazało się, że ta osobówka przerżnęła na pełnej prędkości przez pas zieleni i tory tramwajowe, a na koniec wbiła się w furgonetkę. Nikt nie zginął na szczęście...
michuss 07:31 wtorek, 26 czerwca 2018
I to na jednokierunkowej :/ Mam nadzieję, że bez ofiar?
Trollking 20:46 poniedziałek, 25 czerwca 2018