DPD i Bukowa w deszczu
Czwartek, 30 sierpnia 2018
· Komentarze(7)
Kategoria wycieczka
Jak to zwykle bywa - przez cały dzień pochmurno, po 14 lekka mżawka, ale gdy wyruszyłem w drogę lunęło jak z cebra. I tak padało przez dobre pół godziny. Zmokłem do suchej nitki. Zakupy w Dąbiu i stamtąd, planowałem, prosto do domu. Ale zrobiło się tak przyjemnie, że jednak postanowiłem nadłożyć drogi przez Tczewską i Wielgowo. W końcu MPP za pasem, a tam może się okazać, że trzeba będzie w deszczu jechać dłużej. Oby nie ;)











