DPD i Bukowa w deszczu

Czwartek, 30 sierpnia 2018 · Komentarze(7)
Kategoria wycieczka
MAPA

Jak to zwykle bywa - przez cały dzień pochmurno, po 14 lekka mżawka, ale gdy wyruszyłem w drogę lunęło jak z cebra. I tak padało przez dobre pół godziny. Zmokłem do suchej nitki. Zakupy w Dąbiu i stamtąd, planowałem, prosto do domu. Ale zrobiło się tak przyjemnie, że jednak postanowiłem nadłożyć drogi przez Tczewską i Wielgowo. W końcu MPP za pasem, a tam może się okazać, że trzeba będzie w deszczu jechać dłużej. Oby nie ;)




Komentarze (7)

Szerokiej drogi na MPP i czekam na relację.

strus 15:44 niedziela, 2 września 2018

Będę śledził i kibicował.

yurek55 18:58 piątek, 31 sierpnia 2018

Niektórzy nazywają to deszczykiem ja nie lubię takich okresleń, deszcz to deszcz

jotka 06:31 piątek, 31 sierpnia 2018

Poldek to podstawa. ;)

mors 21:48 czwartek, 30 sierpnia 2018

I zaraz będzie, że to antypolskie drzewa, bo potencjalnie zagrażają poldkowi :)

Trollking 21:46 czwartek, 30 sierpnia 2018

Poldolotaś między drzewa widział? ;)

michuss 20:37 czwartek, 30 sierpnia 2018

Niezłe klimaty. Jeszcze jakby tak drzewa wyciąć, hehe. Żartowałem. ;p
Ale (je)s(i)ennie pełną gębą. :O

mors 19:59 czwartek, 30 sierpnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!