Komentarze (4)

Nie jest to szczyt marzeń, ale te parę km można spokojnie przejechać, szczególnie, gdy pogoda ładna. Tylko trzeba trafić na sprawny egzemplarz.

michuss 08:40 wtorek, 23 października 2018

A ja jestem ciekawy jak się Tobie, wytrawnemu bikerowi jechało się na miejskim rowerze ?

jotwu 15:23 poniedziałek, 22 października 2018

Przez twoje wypady przez Kasprowicza wczoraj poświęciłem dzień wolny na spacer z Iwonką po Szczecinie bez zaglądania do sklepów.

strus 19:58 środa, 17 października 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!