Pogodno - Zdroje na miejskim
Niedziela, 14 października 2018
· Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Jasne Błonia "strzelone" w czasie jazdy grzmotem.
Nie jest to szczyt marzeń, ale te parę km można spokojnie przejechać, szczególnie, gdy pogoda ładna. Tylko trzeba trafić na sprawny egzemplarz.
michuss 08:40 wtorek, 23 października 2018
A ja jestem ciekawy jak się Tobie, wytrawnemu bikerowi jechało się na miejskim rowerze ?
jotwu 15:23 poniedziałek, 22 października 2018
Przez twoje wypady przez Kasprowicza wczoraj poświęciłem dzień wolny na spacer z Iwonką po Szczecinie bez zaglądania do sklepów.
strus 19:58 środa, 17 października 2018