Komentarze (3)

Kompromis. Może być :)

Trollking 20:39 poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Na patyku :P

michuss 08:19 poniedziałek, 26 sierpnia 2019

Fajnie :)

Lody, mam nadzieję, z wafelka? :)

Trollking 21:14 niedziela, 25 sierpnia 2019
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!