Nowa DDRka

Niedziela, 18 sierpnia 2019 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
MAPA

Zlustrować świeżo wybudowaną DDRkę, łączącą Smerdnicę ze Starym Czarnowem przez Kołbacz. Co prawda zaraz po ruszeniu zaczął padać deszcz, zrazu jak mgiełka z prysznica, a potem coraz mocniej. Jednak wycieczka okazała się udana, a nową drogą jestem po prostu urzeczony. 





Komentarze (2)

Ale fajna...

Trollking 21:17 niedziela, 25 sierpnia 2019

Mi brakowało tego odcinka bezpiecznej drogi łączącej Smerdnicę ze Starym Czarnowem

strus 18:37 niedziela, 25 sierpnia 2019
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!