Nowa DDRka
Niedziela, 18 sierpnia 2019
· Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
Zlustrować świeżo wybudowaną DDRkę, łączącą Smerdnicę ze Starym Czarnowem przez Kołbacz. Co prawda zaraz po ruszeniu zaczął padać deszcz, zrazu jak mgiełka z prysznica, a potem coraz mocniej. Jednak wycieczka okazała się udana, a nową drogą jestem po prostu urzeczony.











