Wełtyń plus zamknięta granica

Piątek, 24 kwietnia 2020 · Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
MAPA

Jak już z Trollkingiem ustaliłem parę dni temu - trzeba było zajrzeć na granicę zobaczyć jak sprawy się mają. Podjechałem - dwa km telepania po gównianiej DDRce na Międzyodrzu tylko po to, żeby zaraz nią wrócić do Gryfina (zawsze się tam człowiek tłukł z wizją rychłej jazdy po fajnych, mało ruchliwych, brandenburskich i meklemburskich asfaltach).

Na granicy pan "WOPista" zapytał mnie czy chcę przejechać - odpowiedziałem, że nie. Chwilę pogadaliśmy, zgodziliśmy się co do tego, że mamy nadzieję, że jak najszybciej stamtąd zniknie i odjechałem do Gryfina. Potem już zawijka Wełtyń-Gardno przy rzepakach. Powrót przez Bukową, do której wjeżdżam od Binowa Drogą Mazowiecką.






Komentarze (3)

Już nie mogę się doczekać wypadów nacht Dojczland.

jotka 08:10 sobota, 25 kwietnia 2020

Lipa póki co. Coś kojarzę, że początek maja może być datą, nomen omen, graniczną...

michuss 21:07 piątek, 24 kwietnia 2020

No to się wyjaśniło... Niestety :/ Ale dzięki, że Ci się chciało :)

Klimat pandemiczny ma swój urok, ale akurat ten jego element jest słaby.

Trollking 21:05 piątek, 24 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!