Miedwie z Anką i Adamem

Niedziela, 26 kwietnia 2020 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
MAPA

Ze znajomymi planowaliśmy wybrać się najpierw do Kołbacza. Ale jechało się tak dobrze, że zdecydowaliśmy się dotrzeć nad Miedwie, na całkiem fajną plażę w Żelewie. Tamże poddaję pod rozwagę pomysł, by wracać po płytach przez Dębinę. Zyskał aprobatę ;) Dzięki temu omijamy dość spory podjazd na wyjeździe z Żelewa do Nieznania, ale i zjazd od Nieznania w kierunku Kołbacza.

Fajna, relaksowa rundka bez spiny.



Komentarze (2)

Tylko pomostu w Żelewie już nie ma.

strus 17:09 wtorek, 28 kwietnia 2020

O, też macie Dębinę! :)

Trollking 20:41 poniedziałek, 27 kwietnia 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!