Hohenreinkendorf

Niedziela, 14 czerwca 2020 · Komentarze(4)
Kategoria wycieczka
MAPA

Skoro czerwiec to muszą być czereśnie z alei Hohenreinfendorf - Gartz. Obżarłem się za wszystkie czasy :)







Komentarze (4)

Uwielbiam czereśnie :)

strus 18:42 wtorek, 23 czerwca 2020

Mniam :) I jak bezpiecznie, żaden polski rolnik nie goni... :)

Trollking 20:37 poniedziałek, 22 czerwca 2020

Te kilka co obróciłem w ręku nie miały robali. Jedź śmiało!

michuss 20:22 niedziela, 21 czerwca 2020

hej !! a sprawdziłeś czy mają robale ?? jak co to jadę !! :P

tunislawa 20:12 niedziela, 21 czerwca 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!