Łobez-Drawsko-Łabędzie-Łobez

Niedziela, 25 października 2020 · Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
MAPA

Wycieczka krótka, ale jedna z lepszych w tym roku. Po łobeskim interiorze. Tam zawsze fajnie. Start dość późno, ale na to nie miałem żadnego wpływu. Od Kumek mam już piękny zachód słońca, a za Drawskiem robi się ciemno. Miałem szczęście, że tylko krótki, dwu, trzy kilometrowy fragment prowadził przez jakieś totalne, błotniste wertepy. Tak to przyjemne szutry i lepszej lub gorszej jakości asfalty. Plus wspaniała, zachodniopomorska jesień. 












Komentarze (3)

Dzięki!

michuss 09:54 wtorek, 3 listopada 2020

Piękne zdjęcia jesieni !!!

strus 10:28 poniedziałek, 2 listopada 2020

Świetne focisze - a po barwach wszystkich zdjęć prócz pierwszego bym w życiu nie powiedział, że to jesień :)

Trollking 22:36 niedziela, 1 listopada 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!