Yeah! Banie
Niedziela, 15 listopada 2020
· Komentarze(5)
Kategoria wycieczka
Nie mam pojęcia co to jest. Żadnego pomysłu.
michuss 00:24 sobota, 5 grudnia 2020
Garbus, nawet ten z 1938 roku, nie miał dzielonej szyby czołowej.
yurek55 20:04 niedziela, 29 listopada 2020
W krzakach chyba garbus
strus 13:29 niedziela, 29 listopada 2020
Trabanta każdy rozpozna, ale ten w zaroślach z dzieloną przednią szybą, to...??
yurek55 09:36 piątek, 27 listopada 2020
Hehe, super fotorelacja :)
Trollking 21:03 czwartek, 26 listopada 2020
No i co, można inteligentnie przeklinać? Można. Fajnie, gdyby podczas aktualnych protestów ktoś o tym też pomyślał :)