Komentarze (5)

Nie mam pojęcia co to jest. Żadnego pomysłu.

michuss 00:24 sobota, 5 grudnia 2020

Garbus, nawet ten z 1938 roku, nie miał dzielonej szyby czołowej.

yurek55 20:04 niedziela, 29 listopada 2020

W krzakach chyba garbus

strus 13:29 niedziela, 29 listopada 2020

Trabanta każdy rozpozna, ale ten w zaroślach z dzieloną przednią szybą, to...??

yurek55 09:36 piątek, 27 listopada 2020

Hehe, super fotorelacja :)

No i co, można inteligentnie przeklinać? Można. Fajnie, gdyby podczas aktualnych protestów ktoś o tym też pomyślał :)

Trollking 21:03 czwartek, 26 listopada 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!