Do/z pracy
Czwartek, 29 kwietnia 2010
· Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
STARGARD-PKP-Szczecin(Dąbie-port-Zdroje-Nad Rudzianką-Kijewo-Płonia)-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-STARGARD
Wreszcie udało się dojechać ze Szczecina do Stargardu bez udziału PKP. Mimo podróży wzdłuż ruchliwej "dziesiątki" (najgorszy odcinek od Kijewa do Płoni-wprawdzie trzy pasma, ale ruch bardzo duży) i tak czułem się dotleniony, szczególnie, że nie musiałem chłonąć wyziewów "służbowego" przedziału osobówki.
Jazda bardzo energiczna, silny wiatr w plecy.
Wreszcie udało się dojechać ze Szczecina do Stargardu bez udziału PKP. Mimo podróży wzdłuż ruchliwej "dziesiątki" (najgorszy odcinek od Kijewa do Płoni-wprawdzie trzy pasma, ale ruch bardzo duży) i tak czułem się dotleniony, szczególnie, że nie musiałem chłonąć wyziewów "służbowego" przedziału osobówki.
Jazda bardzo energiczna, silny wiatr w plecy.









