Szczecin komunikacyjnie

Czwartek, 6 maja 2010 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
STARGARD-PKP-Szczecin(Dąbie-port-Dąbie)-PKP-Grzędzice-STARGARD

Podobnie jak wczoraj, z tym, że troszkę mniej pokręciłem się po Stargardzie.

Nadal bardzo zimno, poza tym od Grzędzic do domu jechałem w deszczu i pod silny wiatr.

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!