Szczecin komunikacyjnie
Czwartek, 6 maja 2010
· Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
STARGARD-PKP-Szczecin(Dąbie-port-Dąbie)-PKP-Grzędzice-STARGARD
Podobnie jak wczoraj, z tym, że troszkę mniej pokręciłem się po Stargardzie.
Nadal bardzo zimno, poza tym od Grzędzic do domu jechałem w deszczu i pod silny wiatr.
Podobnie jak wczoraj, z tym, że troszkę mniej pokręciłem się po Stargardzie.
Nadal bardzo zimno, poza tym od Grzędzic do domu jechałem w deszczu i pod silny wiatr.









