Szczecin komunikacyjnie
Piątek, 15 października 2010
· Komentarze(1)
Kategoria komunikacyjnie
STARGARD-PKP-Szczecin(dworzec-port-Dąbie)-PKP-STARGARD
Cześć! Akurat na ostatni wyjazd jechałem zupełnie sam, ale nie ma problemu z dołączeniem się kiedyś do grupy lub do mnie, można spróbować co z tego wyniknie :)))
Misiacz 12:15 poniedziałek, 25 października 2010