Komentarze (1)

Cześć! Akurat na ostatni wyjazd jechałem zupełnie sam, ale nie ma problemu z dołączeniem się kiedyś do grupy lub do mnie, można spróbować co z tego wyniknie :)))

Misiacz 12:15 poniedziałek, 25 października 2010
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!