Stepnica 3/2011

Niedziela, 25 września 2011 · Komentarze(6)
Kategoria wycieczka
STARGARD-Żarowo-Lubowo-Poczernin-Przemocze-Podańsko-Goleniów-Modrzewie-Stepnica-Widzieńsko-Miękowo-Goleniów-Podańsko-Przemocze-Sowno-Żarowo-STARGARD



Odechciało mi się pisać czegokolwiek jak po powrocie dowiedziałem się o dzisiejszym, tragicznym wypadku kolarzy ze Stargardzkiego Towarzystwa Cyklistów pod Pyrzycami.


Wjazd do Rogowa © michuss


Poczernin © michuss


Pole pod Poczerninem © michuss


Przemocze © michuss


Jarzębinowa aleja koło Tarnówka © michuss


Stepnica © michuss


Jeszcze nieczynne-wjazd na wiadukt nad S3 pod Miękowem © michuss

Komentarze (6)

Straszne, to mógł być każdy z nas :((

athena i odysseus 17:37 niedziela, 25 września 2011

Swego czasu, niemal codziennie w pociągu na trasie Szczecin-Stargard spotykałem jednego z członków STC i często zachęcał mnie do wspólnych, niedzielnych wypadów. Jakoś nigdy nie dałem się skusić, bo nie przepadam za jazdą w dużej grupie. Mam tylko nadzieje, że to nie on jest jedną z ofiar śmiertelnych. :(

michuss 17:35 niedziela, 25 września 2011

:(((

Misiacz 17:20 niedziela, 25 września 2011
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!