Polejki
Czwartek, 14 października 2004
· Komentarze(5)
OLSZTYN-Leśna-Brąswałd-Barkweda-Polejki-Łomy-Jonkowo-Gutkowo-OLSZTYN
Rozpoczynałem w 2000 roku i był to bodaj drugi rocznik, który studiował na ART już po zmianie nazwy, czyli na UWM. :) A komentowany wpis jest z 14.10.2004 jakby co. ;)
michuss 21:27 niedziela, 13 listopada 2011
o matko ! nie zauważyłam ....ile to lat temu ? Na ART studiowałeś ? :)))
tunislawa 20:56 niedziela, 13 listopada 2011
Chętnie bym spędził weekend, a może i więcej w Olsztynie, ale to jest uzupełnienie wpisów z 2004 (studiowałem na UWM)... ;)
michuss 14:44 niedziela, 13 listopada 2011
weekend w Olsztynie ? szkoda , że bez zdjęć ...:))))
tunislawa 14:06 niedziela, 13 listopada 2011