Komentarze (5)

Rozpoczynałem w 2000 roku i był to bodaj drugi rocznik, który studiował na ART już po zmianie nazwy, czyli na UWM. :) A komentowany wpis jest z 14.10.2004 jakby co. ;)

michuss 21:27 niedziela, 13 listopada 2011

o matko ! nie zauważyłam ....ile to lat temu ? Na ART studiowałeś ? :)))

tunislawa 20:56 niedziela, 13 listopada 2011

Chętnie bym spędził weekend, a może i więcej w Olsztynie, ale to jest uzupełnienie wpisów z 2004 (studiowałem na UWM)... ;)

michuss 14:44 niedziela, 13 listopada 2011

weekend w Olsztynie ? szkoda , że bez zdjęć ...:))))

tunislawa 14:06 niedziela, 13 listopada 2011
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!