Z Magdą nad Wisłę
Piątek, 3 sierpnia 2018
· Komentarze(1)
Kategoria wycieczka
Z najlepszą koleżanką z czasów studenckich. Nad Wisłę z Silna pod Toruniem. Świetna, wesoła, wakacyjna, luźna przejażdżka :)









