Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

DPD z pociągami w tle

Poniedziałek, 19 czerwca 2017 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Na dogorywającym napędzie do nowej pracy. Chciałem wracać aż do domu, ale jazda pod wiatr przy tym strzelającym łańcuchu była zupełnie niemożliwa. Dotoczyłem się więc na kolejkę do Chyloni (rano też przyjechałem pociągiem), a w Wejherowie prosto do serwisu Pro-Sport na I Brygady. Wyznaczono termin na kolejny tydzień (!), ale na szczęście miało się okazać, że rower do odbioru był za 2 dni.


Sprawy w mieście

Sobota, 10 czerwca 2017 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Rano po małe zakupy do Castoramy, po południu po samochód. A po samochód dlatego, że w Stargardzie umówiliśmy się z czerkawem i jeloną na burgery :)








DPPD

Piątek, 9 czerwca 2017 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Jagiellońska w przebudowie.



Uczestnicy maratonu do Kołobrzegu. Trafiłem na nich na Moście Pionierów. Jako, że nadjeżdżali z przeciwnego kierunku swoje odstałem ;) Wsród uczestników dostrzegłem, w kolejności pojawiania się: jamesa77, jurkatc i gadabagiennego :)


DPPD

Czwartek, 8 czerwca 2017 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Pierwszy wycieczkowiec w tym roku.


Wreszcie można legalnie przejechać rowerem przez łącznicę Trasy Zamkowej! Tylko ten jeden piktogram jakoś tak bez sensu :)

DPPD

Poniedziałek, 29 maja 2017 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

DPPD

Piątek, 26 maja 2017 · Komentarze(1)
Kategoria komunikacyjnie
Wieczorem bardzo tłoczno na bulwarach nad Odrą. Raz, że juwenalia. A dwa, że chyba była jakaś akcja w sprawie legalizacji picia alkoholu pod chmurką w tym miejscu. Miałem olbrzymie ilości młodzieży i niemal każdy niósł sobie piwko do wypicia w tych miłych okolicznościach przyrody. Jeżeli w sposób cywilizowany, bez wyrzucania puszek gdzie popadnie - popieram.