Komentarze (3)

Wojtek, w sumie miałem na myśli całość. Na endo wyszła średnia niecałe 9 km/h na godz., z tym, że nie używałem autopauzy. ;)

Marek, chwilę później moczyliśmy nogi. Woda ciepła. ;)

michuss 20:31 niedziela, 25 sierpnia 2013

Czemu Michał piszesz bardzo powoli ?? :-o moja średnia jest niższa :D

Trendix 23:33 sobota, 24 sierpnia 2013
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!