Szczecin (komunikacyjnie)
Wtorek, 4 marca 2014
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
STARGARD-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-Szczecin(Jezierzyce-Płonia-Kijewo-Dąbie-port-Zdroje-Słoneczne-Kijewo-Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce)-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-STARGARD
Droga do pracy minęła mi dość szybko, mimo, że jechałem lasami. W pracy melduję się ze sporym zapasem czasu.
W drodze powrotnej, tuż po wyjściu z pracy uśmiecham się do siebie. Na suchym polbruku widać pierwsze krople deszczu. I tak zostanie już do końca. Całą drogę powrotną padało. Do domu docieram przemoczony i zapiaszczony. W Kijewie, ale w lesie, wstukałem w etrexa polecenie doprowadzenia mnie do domu, oczywiście w ramach testu ;) Dzięki temu poznałem nowe zakamarki Płoni, bo do Śmierdnicy doprowadził mnie bokiem, przez ul. Stepową. Dalej tradycyjnie, drogą Jezierzyce - Motaniec.
Rano temperatura około 2-3 stopnie, po południu 4-5.
Czas brutto rano: 1:38:11 (w tym jazda: 1:37:48).
Czas brutto po południu: 1:52:35 (w tym jazda: 1:47:37)
1) Budowa SST w rejonie ul. Gryfińskiej. Po lewej widoczny fragment słynnej wili Gruneberga, przez którą budowa stała pod dużym znakiem zapytania. Jestem pełen podziwu dla tempa prac.

2) Infrastruktura w ul. Struga. Ładna, nowa, jeszcze nie zniszczona. Niestety, z powodu konieczności pokonania licznych przejazdów z sygnalizacją przejazd tędy w charakterze innym niż rekreacyjny to pomyłka.

3) Widok na "nawigacyjny" pulpit etrexa. Zdjęcie zrobione gdzieś w rejonie Stepowej na Płoni, jak widać - niemal w połowie trasy.










