Rano szybko, sprawnie i bezproblemowo. Nietypowo, bo zazwyczaj jeździłem w środę wieczorem. Jednak wczorajszy wieczór musiałem spędzić na pogotowiu (nic poważnego) i już mi się po nocy nie chciało jeździć.
Po pracy podjeżdżam do coolbike`a na Wyszyńskiego, bo miałem sprawę. Potem już przez Trasę Zamkową, Most Cłowy do Dąbia, skąd jedyną sensowną drogą, która zostaje po tej stronie po zamknięciu Tczewskiej, czyli rozjechaną gruntówkę łączącą Załom z Wielgowem. Końcówka to dawno nie jechana Zdunowo-Niedźwiedź. W Motańcu, miast do krzyżówki przy Netto i dalej DDRką jadę prosto do Kobylanki.
Zdjęcie marne, bo nie z aparatu, którego na dojazdy do pracy nie chce mi się zabierać. I tak mam zawalony plecak przez składniki na śniadanie i ciuchy na zmianę. No, ale lepiej chociaż takie niż żadne.
Komentarze (17)
Marek1985, i możliwe, że w najbliższych dniach wzrośnie, bo mam znów kłopoty z samochodem. :/
Dornfeld, ja mam za sobą wymianę tego mocowania, bo w poprzednim zęby doszczętnie się zjechały - tam jest taka mała śrubka, którą się odkręca i ściąga tą część mocowaną do kierownicy. Jednak, co by nie mówić, mocowanie pavy to porażka.
Ja też mam "Sigmę Pavę" , wszystko było by dobrze gdyby nie straszne tandetne mocowanie, bo wyrobieniu się zamknięcia, lampa lata na kierownicy i trzeba szukać patentów by się trzymała kierownicy.
Strus.-Wersja Premium do wzięcia na Ebayu za ok. 290zł. Możemy ustawić się na nocną przejażdżkę. Zobaczysz wtedy czy w ogóle warto o niej myśleć. No chyba, że boisz się ciemności. Michuss wybacz te forumowe dyskusje na Twoim blogu.
Monica - mam możliwość jeździć w ten sposób tylko we wtorki i czwartki, więc jeśli są warunki to z przyjemnością jadę. A powiem Ci, że jak już dojadę i wezmę prysznic to od razu jakoś chętniej człowiek do roboty się bierze. ;) Przy okazji - widoczek jest popołudniowy, by dojechać do pracy nie muszę przekraczać Odry, którą uwieczniłem na tym zdjęciu. Jeszcze ciekawostka - po prawej widoczna szczecińska katedra, która do bodajże 2007 nie miała wieży. Świetny film z jej ustawiania jest tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=2qMc7MXWhwg
strus: podobno, podkreślam, PODOBNO to jest całkiem rozsądna propozycja: http://www.mactronic.pl/pl/products/adventure_line/1826/lampa_rowerowa_przednia_scream_243_lm_focus/51.html Za latarkę Daniela ręczę, jest świetna. :)
Mój sprzęt jest wart rozważenia. Choć dość drogi to nieźle świeci. Polecam zwłaszcza model po zeszłorocznych zmianach. Nowa elektronika i dioda równa się dwukrotnie większej ilości światła. Lampka to B&M Ixon Iq Premium.
A widzisz. To w takim razie powiedz mi czy dawała Ci mocno po oczach, czy nie, bo wożę ją ostatnio do góry nogami i mam wrażenie, że bardziej doświetla krzaki na linii mojego wzroku niż drogę ;) A teraz mogę mieć opinię potencjalnego oślepionego. ;) Samą lampę polecam, choć 4gotten ma chyba lepszą i proponuję zwrócić się do niego z pytaniem co to za sprzęt. Moja to sigma pava.