Szczecin (z Igą)
Niedziela, 1 czerwca 2014
· Komentarze(3)
Kategoria z Igą
Z Igą - najpierw na wystawę dinozaurów w Kaskadzie, a potem na Jasne Błonia obejrzeć atrakcje dla dziatwy. ;)
W drodze powrotnej, na TZ przemiłe spotkanie z Hopfenami. Wreszcie w realu. Pozdrawiam. :)









