Wrocław + Szczecin (komunikacyjnie)
Sobota, 14 czerwca 2014
· Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
WROCŁAW-(PKP)-SZCZECIN
Dojazd na uczelnię, a potem powrót rowerem z Dąbia do domu. Spakowałem się na lekko, więc drałowałem wieczorem jedynie w t-shircie, a było zimno. :)










