Komentarze (3)

pewnie jakas specjalizacja ! podziwiam i pozdrawiam ! jak będe miała znów pieska to wiem do kogo w razie cóś ! :P

tunislawa 21:15 wtorek, 17 czerwca 2014

Tunia, zacząłem w lutym, a całość trwa 2,5 roku.

michuss 20:57 wtorek, 17 czerwca 2014

Znów studiujesz ? ....piękny dworzec ...

tunislawa 18:37 wtorek, 17 czerwca 2014
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!