Komentarze (2)

Póki co musi :) A ten budynek to, o ile się orientuję, zwykła, mieszkalna kamienica.

michuss 20:51 wtorek, 17 czerwca 2014

Wygląda na to że musi ;-)... a ja chciałam więcej ze starówki...;-) To chociaż powiedz co to za budynek na 2 zdjęciu?

Monica 19:29 wtorek, 17 czerwca 2014
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!