Szczecin + Szczecin-Stargard-Szczecin (komunikacyjnie)

Środa, 2 lipca 2014 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-port-Dąbie-Wielgowo-Zdunowo)-Niedźwiedź-Motaniec-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-Stargard-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-SZCZECIN(Jezierzyce-Śmierdnica-Płonia-Klęskowo-BUKOWE)


MAPA DOJAZD

MAPA PRACA-PRACA

MAPA POWRÓT

Przygody :) Po pierwsze, po dojechaniu do Stargardu kupiłem sobie po 0,5 kg wiśni i czereśni, by potem, w przeciągu 15 minut, to zjeść. Wiadomo. Co za dużo to niezdrowo. Droga powrotna dzięki temu miała raczej markotny przebieg, potęgowany dodatkowo majaczącą na horyzoncie ciemną, burzową chmurą. W lesie między Motańcem a Jezierzycami łapie mnie w końcu deszcz. Niemal dokładnie w tym samym momencie czuję jak tylne koło uderza o duży kamień (na tym odcinku jest miejscami taki wredny szuter), a chwilę później zaczyna się charakterystyczne wężykowanie. No nic. Trzeba założyć nową dętkę. Ilekroć tędy jechałem zastanawiałem się jak długo wytrzymają jeszcze wysłużone marathony racery. Na przedniej oponie, podczas jazdy do Wrocławia dostrzegłem małe wybrzuszenie, w które nieśmiało wciskała się dętka. Tylna opona-w niewiele lepszym stanie. To co się stało było jedynie kwestią czasu. :)

W 20 min. się wyrabiam, a potem ostrożnie, by nie rozwalić kolejnej dętki toczę się do domu. A więc przygody! ;)

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!