Szczecin (komunikacyjnie)
Czwartek, 3 lipca 2014
· Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Dzisiaj kupiłem nowe opony. Pierwszy raz od dawna poszedłem do sklepu i bez przeglądania, porównywania w sieci wybrałem sobie Schwalbe Road Cruiser. Mam mieszane uczucia, bo są niemal dwa razy cięższe od poprzednich (Schwalbe Marathon Racer), a przy tym grube (700x40C)... Czuje się różnicę, jest większy opór. Ale coś za coś, w lesie przejeżdżałem bez problemu w miejscach, gdzie dotychczas kiwałem się niepewnie na boki. ;)
Dzisiaj relaks, jedynie dojazd i powrót z pracy, wszystkie km w obrębie Szczecina. ;)









