Szczecin + Stargard - Szczecin (komunikacyjnie)

Wtorek, 8 lipca 2014 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-port-Dąbie)-(PKP)-Stargard-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-SZCZECIN(Płonia-Kijewo-Klęskowo-BUKOWE)


MAPA DOJAZD

MAPA PRACA-PKP

MAPA POWRÓT

Dzisiaj chciałem być mądrzejszy, więc widząc majaczącą na horyzoncie ciemną, burzową chmurę zawróciłem na Tczewskiej i zajechałem na dworzec w Dąbiu. Spędziłem dwadzieścia minut w kolejce za jednym (!) dziadkiem, który przyszedł do kasy po informację na temat podróży do Częstochowy "co by się pomodlić". W końcu kupiłem bilet i bardzo szybko dojechałem do Stargardu suchy. Ale w pracy byłem kompletnie przemoczony. Dlaczego? Dlatego, że w czasie przejazdu z PKP do gabinetu (niecałe 2 km) rozpętała się nad Stargardem szalona burza i nawet peleryna nic nie pomogła. Szlag by to... ;)

Byłem wściekły do czasu powrotu, gdy okazało się, że na DDRce miedwiańskiej leży masa wiatrołomów. Może i dobrze, że nie jechałem tamtędy w czasie tej nawałnicy. Powrót do Szczecina w siąpiącym deszczu, ale przyjemnym, bo ciepło. ;)

Komentarze (3)

Trendix - jak już jesteś cały mokry to można na powrót skupić się na samej jeździe. Doświadczyłem tego kilka razy ;-)

4gotten 11:05 środa, 9 lipca 2014

W poniedziałek miałem to samo. Przy takich temperaturach na upartego można by nawet powiedzieć, że jazda w deszczu jest przyjemna (pod warunkiem, że nie jedziesz do pracy). :D

michuss 10:21 środa, 9 lipca 2014

Najgorszy Miachał jest pierwszy deszcz potem już nawet ulewa i grad nie robią takiego wrażenia :) Wczoraj się o tym przekonałem :D

Trendix 10:10 środa, 9 lipca 2014
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!