Witkowo (komunikacyjnie)

Sobota, 2 maja 2015 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Klęskowo-Kijewo-Płonia)-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-Stargard-Witkowo-Kluczewo-Skalin-Kunowo-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-SZCZECIN(Jezierzyce-Śmierdnica-Płonia-Kijewo-Klęskowo-BUKOWE)

Rano wyjechałem szybciej niż zazwyczaj, dzięki czemu wcześniej wpadłem w witkowski kołowrót, który przemielił mnie na tyle skutecznie, że dopiero za pięć pierwsza zdołałem zjeść kanapkę. Potem już tylko pozostało się przebrać i ruszyć na spotkanie z A. Umówiliśmy się przy wyjeździe z lasu na cepeenie w Motańcu, ale ja jechałem za wolno, w dodatku lekko na około, bo przez Skalin, a eranis za szybko, więc "wpadliśmy" na siebie między Kobylanką a Morzyczynem.

W drodze powrotnej zafundowaliśmy sobie postój na ławeczce w Kobylance. A potem, przez las przetoczyliśmy się do Jezierzyc, następnie mało przyjemny odcinek dziesiątką do Kijewa, skąd Dąbską ku rondu Reagana i potem przez Jęczmienną do domu.

Bardzo ładna pogoda, z tym, że wietrznie - powrót był dość męczący.

Komentarze (3)

Niegrzecznie, winnie i ze zdjęciami było później. ;)))

Pomny Waszych sugestii najnowszy wpis popełniłem pod inszym tytułem. :)

michuss 18:57 poniedziałek, 4 maja 2015

A co tak grzecznie, niewinnie i bez zdjęć?
PS. tytuły miałeś dywersyfikować. ;p

mors 20:04 sobota, 2 maja 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!