DPD

Poniedziałek, 4 maja 2015 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Klęskowo-Kijewo-Płonia)-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-Stargard-Witkowo-Kluczewo-Skalin-Kunowo-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-SZCZECIN(Jezierzyce-Śmierdnica-Płonia-Klęskowo-BUKOWE)

Tytuł zmienion jest po sugestiach czytelników. ;)

Poranna podróż do przyjemnych nie należała. Już od pierwszych kilometrów towarzyszyła mi mżawka i "wzmożona wilgotność powietrza". Ale gdy wjeżdżałem do Stargardu w towarzystwie silnych podmuchów wiatru z południa pomyślałem sobie, że to nawet może dobrze, że na tych ostatnich kilometrach wiatr mnie trochę "przesuszy". W jakimże byłem błędzie! Na skrzyżowaniu z ulicą IX Zaodrzańskiego Pułku Piechoty, słynącej z najdurniejszej ścieżki rowerowej pod słońcem, zaczęło padać. Na Alei Gryfa już lało i tak było prawie do samego końca. Gdy dotarłem do celu w butach chlupotała mi woda. Na szczęście grzejniki grzały, a potem nawet wyszło słońce, więc było gdzie rzeczy wysuszyć.

Powrót, jak to w ostatnim czasie, pod znakiem dopingu - znów wyjechała mi naprzeciw A. Umówiliśmy się gdzieś na DDRce miedwiańskiej, a spotkaliśmy się między Motańcem a Kobylanką. Potem już powrót przez las do Jezierzyc, a z Płoni, miast "dziesiątką" jak to ostatnimi czasy mieliśmy w zwyczaju, przez Mokradłową i Świętochowskiego.












Komentarze (4)

Tak, racja, stanowi to pewien, ciekawy zresztą koloryt. Stałe jest tylko hasło: "miłych zakupów" :P

michuss 07:54 środa, 6 maja 2015

Więc uznałeś, że lepiej będzie powtarzać "DPD"? ;)
Pierwsze zdjęcie - autokryptoreklama! ;p Chociaż szacun dla nich, bo każda reklama insza. Z taką weną to mogliby nawet prowadzić bloga na BS. ;D

mors 19:52 wtorek, 5 maja 2015

No widzisz, a mnie dziś znów zlało, z tym, że w powrotnej drodze...

Czytelnicy kręcili nosem na powtarzające się hasło "Witkowo komunikacyjnie", więc teraz jest jak jest ;)

michuss 17:36 wtorek, 5 maja 2015

Ciekawe czy jutro dojdzie do nas ten deszcz. Jak dotąd jeszcze mnie nie zlało w tym roku tak do skarpetek.
PS. A jakiego tytułu czytelnicy nie zaakceptowali?

yurek55 19:20 poniedziałek, 4 maja 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!