DPD
SZCZECIN(BUKOWE-Klęskowo-Kijewo-Płonia)-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-Stargard-Witkowo-Kluczewo-Skalin-Kunowo-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-SZCZECIN(Płonia-Kijewo-Klęskowo-BUKOWE)
Rano sucho, po południu deszcz, a wszystko na agnieszkowej meridzie.
Komentarze (6)
4gotten - ;)
Jurek - fakt, już jakiś czas temu Kocica pisała, że to duże poświęcenie dać komuś swój rower. ;)
michuss 20:51 czwartek, 7 maja 2015
Dobra ta Agnieszka, tak daje jeździć na swoim rowerku
yurek55 20:30 czwartek, 7 maja 2015
Nie pozostaje nic innego jak pomyśleć o powiększeniu stajni o "kolarzówkę" ;-)
4gotten 20:30 czwartek, 7 maja 2015
Żebyś wiedział. Jedyna wada to to, że trochę mała jest ta rama, ale poza tym to super. :)
michuss 20:01 czwartek, 7 maja 2015
Od razu widać, że na szosówce. Lepsze roziwązanie na dojazdy niz Author. Szybciej i mniej człowiek się męczy ;-)
4gotten 16:44 czwartek, 7 maja 2015