DPD

Czwartek, 7 maja 2015 · Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Klęskowo-Kijewo-Płonia)-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-Stargard-Witkowo-Kluczewo-Skalin-Kunowo-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-SZCZECIN(Płonia-Kijewo-Klęskowo-BUKOWE)

Rano sucho, po południu deszcz, a wszystko na agnieszkowej meridzie.

Komentarze (6)

4gotten - ;)

Jurek - fakt, już jakiś czas temu Kocica pisała, że to duże poświęcenie dać komuś swój rower. ;)

michuss 20:51 czwartek, 7 maja 2015

Dobra ta Agnieszka, tak daje jeździć na swoim rowerku

yurek55 20:30 czwartek, 7 maja 2015

Nie pozostaje nic innego jak pomyśleć o powiększeniu stajni o "kolarzówkę" ;-)

4gotten 20:30 czwartek, 7 maja 2015

Żebyś wiedział. Jedyna wada to to, że trochę mała jest ta rama, ale poza tym to super. :)

michuss 20:01 czwartek, 7 maja 2015

Od razu widać, że na szosówce. Lepsze roziwązanie na dojazdy niz Author. Szybciej i mniej człowiek się męczy ;-)

4gotten 16:44 czwartek, 7 maja 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!