Na zakupy

Sobota, 19 września 2015 · Komentarze(9)
Kategoria wycieczka
Uczestnicy
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-Centrum-Słoneczne-BUKOWE)

Dziś nam się nigdzie nie spieszyło, więc powolnym tempem potoczyliśmy się do miasta. A., by kupić sobie buty, natomiast mi po głowie cały czas chodziło siodełko, bo stare głośno wołało o zmianę z każdym obrotem nogi, że tak to obrazowo ujmę.

Po drodze obserwowaliśmy biegaczy - uczestników pierwszego w historii maratonu w Szczecinie. Miły i momentami wzruszający widok :)

Skorzystaliśmy z dozorowanego parkingu przy Kaskadzie. Spięliśmy rowery razem, mimo wszystko nie odważyłbym się ich tam zostawić "saute" licząc jedynie na oko ochroniarza. ;) Zakupy Połowicy owocne, natomiast ja zrealizowałem się kilkanaście minut później w decathlonie, gdzie po dłuższym namyśle wybrałem sobie nowe siodełko. Takie jak lubię, czyli wąskie i dość twarde.

Potem przejechaliśmy się do miasta tramwajem, a jeszcze potem okazało się, że przeprowadzka, którą wstępnie planowałem na końcówkę miesiąca będzie musiała zostać przeprowadzona w dniu następnym, w niedzielę. To (między innymi) stanie się przyczyną, dla której przyszły tydzień będzie mniej obfity rowerowo.






Komentarze (9)

Zdecydowanie na obrączce :)

starszapani 17:07 środa, 23 września 2015

"Tak czyń, by zawsze była ukontentowana. Miej serce i patrzaj w serce". Dobre na "grawerunek" na zegarku. Albo nawet obrączce...

:)

michuss 17:03 środa, 23 września 2015

To trzeba tak czynić, żeby była zawsze ukontentowana ;)

starszapani 17:00 środa, 23 września 2015

Pani prawież zawsze rada :)

michuss 16:50 środa, 23 września 2015

Siodełko kupione to i Pan zadowolony. A jegoż Pani??? ;)

starszapani 16:43 środa, 23 września 2015

Było kupić coś pod 1008 ;)

mors 21:35 wtorek, 22 września 2015

strus chłopak zapracowany, więc nie doczytał ;)

Odpowiedź już częściowo poznałeś, cena - 150 zł. Wygodne, ale testowane póki co na krótkich trasach :)

michuss 19:43 wtorek, 22 września 2015

Mnie z tekstu wychodzi, że siodełko Michał kupił w Decathlonie. Czytanie ze zrozumieniem szwankuje?

yurek55 18:29 wtorek, 22 września 2015

Michał to z prawej mnie interesuję,gzie i za ile ?

strus 16:47 wtorek, 22 września 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!