DPD

Wtorek, 22 września 2015 · Komentarze(9)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Klęskowo-Kijewo-Słoneczne-Dąbie-Zdroje-Bukowe-Zdroje-port-Podjuchy)-Kołowo-Sosnówko-SZCZECIN(Śmierdnica-Płonia-Klęskowo-BUKOWE)

Rano pospałem dłużej, za cholerę nie mogłem się zwlec z łóżka. Ale w końcu się udało. A jak już się udało to musiałem się wrócić, bo zapomniałem wziąć do pracy... butów. No przecież w obłoconych espedach nie wyjdę do tzw. interesantów, bo to wstyd, czyż nie? ;P

Powrót przez Puszczę Bukową i, jeśli mnie pamięć nie myli, pierwszy raz przejechałem się do Kołowa od strony Podjuch. Do tej pory zawsze jeździłem w przeciwnym kierunku. A dodatkowo, w ramach urozmaicenia, pojeździłem trochę po górskich, ale naprawdę górskich, uliczkach Podjuch. Końcówka to zakupy w lidlu. Zaś w okolicy skrzyżowania z Drogą Chojnowską podpowiadam zagbionemu grzybiarzowi, że "tak, tędy dojdzie do Zdrojów".

Dzisiaj pierwsza jazda z wykorzystaniem nagrody - niespodzianki od A. za zrobienie 10 stówek w tym miesiącu (w co nie chciała wierzyć). To empetrójka, która wreszcie nie zawiesza się w najmniej spodziewanych momentach :)

To ostatnia jazda w tym tygodniu. Przynajmniej wszystko na to wskazuje.


Komentarze (9)

empetrójka na rower. Świetny pomysł. Czemu nie wpadłem na to? muszę kupić.

davidbaluch 15:12 czwartek, 24 września 2015

Wiem, że byli z objazdowym cyrkiem, to znaczy sejmem :) a wieczorem faktycznie chyba w filharmonii.

Trollking 17:35 środa, 23 września 2015

"Rano pospałem dłużej, za cholerę nie mogłem się zwlec z łóżka." - noooo, wychodzą Ci teraz te Twoje setki ;) Gratulacje :) Może się skuszę na takie wyzwanie w październiku....jak warunki pozwolo ;)

starszapani 16:40 środa, 23 września 2015

A nie byli w naszej filharmonii przypadkiem w sobotę? Jakoś tak mi się kojarzy, ale mogę się mylić ;)

mors - gratuluję i życzę dalszych sukcesów :P

michuss 16:36 środa, 23 września 2015

Michuss - jak pewnie wiesz TOK FM było wczoraj u Ciebie . A jutro u mnie :)

Trollking 15:50 środa, 23 września 2015

"maszyny rolniczlnicze" ?? :O ;D
Ja w tę niedzielę pierwszy raz w życiu jechałem ze słuchawkami ;]

mors 21:24 wtorek, 22 września 2015

No właśnie to jest chyba mp4 nawet :)

Mnie też ciężko jeździć bez takiej dodatkowej motywacji ;) A tokfm w ostatnich miesiącach zdetronizowało u mnie NAWET trójkę ;)

michuss 21:05 wtorek, 22 września 2015

Dobra empetrójka, a nawet empeczwórka to podstawa! Ja bez muzy/audiobooka/tok fm nie widzę siebie na rowerze :)

Trollking 20:31 wtorek, 22 września 2015
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!